شماره تماس :
01134759641-3
شماره همراه :
09129410084
اینستاگرام :
isolacoat
ایمیل :
info@Isolacoat.com
درباره سازه صنعت واریان

در ابتدا، این شرکت با اجرا و توسعه پوشش های معماری ،شروع به آرایش و زیباسازی پروژه های ساختمانی کرد که با محصولاتی ملات مانند ،با ساختار  سنگریزه های معدنی و چسباننده های اکریلیکی و سیلیکونی ،و دیگر افزودنی ها، سرعت رسیدن به یک نمای زیبا و را بسیار زیاد می کرد. بنابراین، ما به توسعه و تولید  مواد, طرح های جدید تر برای پاسخگویی به تقاضای بازار،از آن زمان ادامه دادیم.

 

پس از اجرای پروژه های متعدد، ما در  بخش تحقیق و توسعه شرکت سازه صنعت واریان تحقیقاتی را درباره مواد معدنی  آغاز و مسیر تولید خود را تثبیت کردیم.

ما محصولات جدیدی را برای پوشش های بیرونی فوق العاده مقاوم در برابر آلودگی ،گرد و غبار و... برای پاسخگویی به تقاضای مشتریان تولید کردیم و پس از آن محصولات نوآورانه متعددی مانند پوشش های معدنی از جمله گرانیتی ،رول تکسچر های کشسان و پوشش های بام انعطاف پذیر بازتابنده گرما و مقاوم به سایش را توسعه دادیم. به عنوان یک تولید کننده پوشش های معماری، از طریق توسعه چنین تجارتی با طیف گسترده ای از محصولات، پیشرفت قابل توجهی داشته ایم.
در سال‌های اخیر، ما نیازهای جدید بازار را از طریق نوآوری‌های فناوری مانند توسعه مواد جایگزین برای سنگ طبیعی و مواد جدید تزئینی و طبیعی با کیفیت بالا، گسترش داده‌ایم.

 ما همچنین دفاتر فروش در مرکز کشور ،و شهرهای دیگر ایجاد کردیم و از طریق این دوستان و همکاران عامل،به توسعه سیستم خود ،بیش از پیش امیدوار هستیم.
 
با اهداف «صرفه جویی در کار و انرژی»، «پیشگیری از آتش سوزی و مقاومت در برابر زلزله»، «بهبود ارزش دارایی» در سراسر ایران و جهان,  isola coat  و varius به شدت صنعت پوشش های معماری را رهبری خواهد کرد. تعهد ما بر اساس فلسفه اصلی شرکت ما "تمام ما ،برای زیبایی جهان" است. جهان مدام در حال تغییر است. ما با تغییرات کنار می آییم، تقاضای بازار جدیدی ایجاد می کنیم و بحران را به فرصت تبدیل می کنیم. ما به ایجاد فرهنگ معماری جهان کمک خواهیم کرد
رنگ و پوشش های نوین معماری - ایزولا کوت